14.07.2023

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Firma Wanicki Agro to autoryzowany partner marki John Deere, Kramer, SIP.

Jesteśmy częścią Grupy Wanicki. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji maszyn rolniczych.

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Za co polubisz naszą firmę?:

W związku z rozwojem firmy poszukujemy Kandydatów na stanowisko

Specjalista ds. sprzedaży części rolniczych

Lokalizacje:

Sitaniec (woj. lubelskie)

Wola Piasecka (woj. lubelskie)

Kutno (woj. łódzkie)

Reńska Wieś (woj. opolskie)

Janówek (woj. mazowieckie)

Tywonia (woj. podkarpackie)

Smęgorzów (woj. małopolskie)

Kajetanów (woj. świetokrzyskie)

Wolbórz (woj. łódzkie)

Błonie (woj. mazowieckie)

Zakres obowiązków:

Oczekiwania/wymagania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu

  1. Adres e-mail praca@wanicki.pl
  2. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji 724 650 273 lub 724 550 522

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Wola Piasecka 107
21-050 Piaski
tel. 81 469 69 69

Zapraszamy:

pon.- pt. 8-16
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl