Firma Agro Wanicki, najmłodsza spółka Grupy Wanicki to autoryzowany partner marki John Deere na terenie województwa lubelskiego.

W ramach jej działalności oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie zakupu nowych oraz używanych maszyn rolniczych, sklep części i akcesoriów oraz autoryzowany serwis wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne działający stacjonarnie oraz w terenie – na posiadłościach klientów.  Nasze usługi świadczymy przez sześć dni w tygodniu, oferujemy krótkie terminy napraw oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Ofertę Agro Wanicki uzupełnia sklep internetowy www.czesci.wanicki.pl, w którym prezentujemy części zamienne do maszyn takich marek jak John Deere, New Holland, Poettinger czy Manitou.

Nasz zespół tworzą ludzie doskonale znający oczekiwania klientów z branży rolniczej, których wiedza jest nieustannie aktualizowana i rozszerzana poprzez system szkoleń produktowych oferowanych przez Agro Wanicki w porozumieniu m.in. z marką John Deere.

Ośmiu przedstawicieli handlowych oczekuje na Państwa  w terenie lub jednym z naszych oddziałów w Pułankowicach, Sitańcu, Kazimierzówce i Janówku w województwie Lubelskim. Zapraszamy!

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

AGRO WANICKI

ul. Kazimierzówka 156A ,
21-040 Świdnik
tel. 81 469-69-69

Zapraszamy:

pon.-pt. 8-18
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl