Wanicki Agro, najmłodsza spółka Grupy Wanicki to autoryzowany partner marki John Deere, Poettinger i Kramer na terenie województwa lubelskiego, a także części województw: mazowieckiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego.

Oferujemy Państwu kompleksową obsługę w zakresie zakupu nowych oraz używanych maszyn rolniczych, sklep części i akcesoriów oraz autoryzowany serwis wyposażony w najnowocześniejsze narzędzia diagnostyczne działający stacjonarnie oraz w terenie – na posiadłościach klientów.  Nasze usługi świadczymy przez sześć dni w tygodniu, oferujemy krótkie terminy napraw oraz atrakcyjne rabaty dla stałych klientów.

Ofertę Wanicki Agro uzupełnia sklep internetowy www.czesci.wanicki.pl, w którym prezentujemy części zamienne do maszyn takich marek jak John Deere, New Holland, Poettinger czy Manitou.

Nasz zespół tworzą ludzie doskonale znający oczekiwania klientów z branży rolniczej oraz komunalnej. Ich wiedza jest nieustannie aktualizowana i rozszerzana poprzez system szkoleń produktowych oferowanych przez Wanicki Agro w porozumieniu z naszymi wiodącymi markami: John Deere Poettinger czy Kramer.

Zespół przedstawicieli handlowych jest do Państwa dyspozycji w terenie lub w jednym z naszych oddziałów w Pułankowicach, Sitańcu i Woli Piaseckiej w województwie lubelskim, w Janówku w województwie mazowieckim oraz w Kostomłotach w województwie świętokrzystkim . Zapraszamy!

 

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

WANICKI AGRO

Wola Piasecka 107
21-050 Piaski
tel. 81 469-69-69

Zapraszamy:

pon.- pt. 8-16
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl