18.09.2019

Siewnik Terrasem przeznaczony do siewu w mulcz jest bardzo uniwersalny. Podczas jednego przejazdu uprawiamy i siejemy. Wszechstronność zasiewu Terrasem C4, jest jego kolejną ale nie ostatnią zaletą.

Spis treści:

  1.       Siewnik Terrasem C4 – dane techniczne
  2.       Siewnik Terrasem C4  – zalety
  3.       Siewnik Terrasem C4  – lubelskie i świętokrzyskie

1.    Siewnik Terrasem C4  – dane techniczne 

Dane techniczne siewnika Terrasem C4 :

2. Siewnik Terrasem C4  – zalety

Siewnik Terrasem C4 marki Poettinger tak jak już pisaliśmy umożliwia uprawę oraz sianę podczas jednego przejazdu. Jest przeznaczony do mulczu, uprawy bez orkowej. Duża pojemnośc skrzyni powala pracować bez dodatkowych maszyn. Zastosowany WAVEDisc sprawdza się nawet w najtrudniejszych warunkach. Terrasem ma małe zapotrzebowanie mocy, wystarczy ciągnik o min. 140 KM. 

Zalety siewnika Terrasem C4 :

  1. Rozstaw 12,5 WAVEDISC - siewnik Terrasem C4 już w standardzie proponuje rozstaw 12,5 cm.  
  2. Nacisk na rydlice - w siewniku Terrasem jest równy od 40 do 120 kg. To niezwykle istotny parametr przy uprawie bezorkowej.  
  3. Precyzyjny siew Terrasem C4 zawdzięcza podwójnym redlicom talerzowym DUAL DISC. Nie wymagają konserwacji, a ich zadaniem jest formowanie rowka wysiewu. Za przygotowanie gleby w siewniku Terrasem odpowiedzialna jest dwurzędowa brona talerzowa z gładkimi lub ząbkowanymi talerzami. Sprawdza się doskonale przy duzych ilościach resztek pożniwnych. 
  4. Technologia Wase Dick - została stworzona z myślą o chroniącej wodę pasową uprawę gleby. Uprawa jest zredukowana i płytka, dzięku temu w najmniejszym stopniu naruszamy strukturę gleby i zapobiegamy utracie wody. Zredukowana płytka uprawa zmniejsza presję chwartów herbicydoopornych. 
  5. Dozowanie w Terrasem C4 jest dostosowane do każdego rodziaju nasion, dzięki odpowiednim kołom dozującym. 

3.  Siewnik Terrasem C4  - lubelskie i świętokrzyskie

Firma Agro Wanicki jest oficjalnym dealerem John Deere i Poettinger w lubelskim i świętokrzyskim.

Prawie maszynę możemy doposażyć w dodatkowy osprzęt. Zakupiony sprzęt ma 4 lata gwarancji, a transport do 50 km jest gratis.

Jeśli poszukujecie Państwo oryginalnej i nowej maszyny Poettinger w lubelskim, świętokrzyskim, lub mazowieckim to zapraszamy do kontaktu. 

Oferujemy również sprzedaż części oraz serwis.

Klienci z województw lubelskiego, świętokrzyskiego i mazowieckiego, maszyny Poettinger, mogę obejrzeć w naszych oddziałach:

Wola Piasecka

Pułankowice

Janówek

Sitaniec 

Warto zobaczyć:

John Deere 6145R

John Deere 6R

John Deere 6155M

 

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Wola Piasecka 107
21-050 Piaski
tel. 81 469 69 69

Zapraszamy:

pon.- pt. 8-16
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl