14.07.2023

Chcesz zmienić pracę na lepszą, szukasz stabilnego pracodawcy?

Koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą.

Firma Wanicki Agro to autoryzowany partner marki John Deere, Kramer, SIP.

Jesteśmy częścią Grupy Wanicki. Mamy 30-letnie doświadczenie na rynku.

Oferujemy profesjonalne wsparcie na każdym etapie zakupu i eksploatacji maszyn rolniczych.

Nasza wiedza i posiadane zasoby pozwalają nam tworzyć przyjazne miejsca do pracy, oparte na jednolitych standardach.

Poznaj nas lepiej-> http://agro.wanicki.pl/

Za co polubisz naszą firmę?:

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

SPECJALISTA DS.SPRZEDAŻY CZĘŚCI ROLNICZYCH

Praca w oddziale:

Wolbórz (woj. łódzkie)

Wola Piasecka (woj. lubelskie)

Kajetanów (woj. świętokrzyskie)

Reńska Wieś (woj. opolskie)

Bramki k. Grodziska Mazowieckiego (woj. mazowieckie)

Sitaniec (woj. lubelskie)

Zakres obowiązków:

Oczekiwania:

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertą pracy prosimy o wybór poniższej formy kontaktu

  1. Adres e-mail praca@wanicki.pl
  2. Kontakt telefoniczny z działem rekrutacji:  724 550 522 lub 724 650 273

Zapewniamy anonimowość podczas składania aplikacji.

Dziękujemy za nadesłane oferty i informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.”, a w razie wyrażenia zgody na przetwarzanie danych na potrzeby dalszych rekrutacji: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Wanicki Serwis Sp. z o.o. moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji”.

Administratorem Pani / Pana danych osobowych jest Wanicki Serwis Sp. z o.o.

Pozostałą treść informacji o przetwarzaniu danych osobowych można znaleźć pod adresem: http://rodo.wanicki.pl/kandydatGW.htm

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Wola Piasecka 107
21-050 Piaski
tel. 81 469 69 69

Zapraszamy:

pon.- pt. 8-16
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl