23.01.2023

Z przyjemnością informujemy o nawiązaniu strategicznej współpracy Wanicki Agro ze słoweńską firmą SIP — jednym z producentów wysokiej klasy maszyn zielonkowych. Partnerstwo wzbogaci naszą ofertę o najnowocześniejsze modele rolnicze, które przyczynią się do rozwoju polskich gospodarstw.

 

Marka SIP jest słoweński producentem maszyn rolniczych, która specjalizuje się w zakresie technologii kosiarek, przetrząsaczy, zgrabiarek i zgrabiarek pick-up. Specjaliści z SIP już od kilkudziesięciu lat rozwijają maszyny koszące i zbierające siano, które spełniają oczekiwania nawet najbardziej wymagających rolników. Modele produkowane są z myślą o trzech segmentach rolniczych: 

 

SIP rozciąga swoją sieć sprzedaży na ponad 35 państw na całym świecie, dlatego cieszymy się z nawiązania współpracy z partnerem strategicznym mającym renomę w branży. Marka doceniana jest również w Polsce — SIP został wyróżniony na targach AgroTech otrzymując aż dwie nagrody: Złotą nagrodę dla nowej zgrabiarki podbieracza AIR 900 T oraz Nagrodę specjalną dla kosiarki SILVERCUR DISC 1500 T.

 

Dzięki kooperacji asortyment Wanicki Agro zostaje poszerzony o wysokiej jakości maszyny m.in.kosiarki, przetrząsacze, zgrabiarki, zgrabiarki taśmowe, przyczepy zbierające, zgrabiarki pick-up, roztrząsacze obornika. Współpraca będzie owocna nie tylko dla nas, ale również dla wszystkich polskich rolników, którzy dzięki nowoczesnym maszynom zielonkowych zwiększą efektywność prac w swoim gospodarstwie. 

 

Aktualną ofertę maszyn zielonkowych SIP znajdziecie na stronie: www.sip.si/pl/

 

Odwiedź jeden z naszych oddziałów

i zapoznaj się z naszą ofertą i promocjami!

Wola Piasecka 107
21-050 Piaski
tel. 81 469 69 69

Zapraszamy:

pon.- pt. 8-16
sob. 8-14

Design by KMProjekt.pl